Nieuwjaarsloop De Wilp

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

SUPER-SPONSOREN: Rabobank Noordenveld West Groningen (Een bank met een idee), Gemeente Marum (Ideaal centraal), Albert Heijn (Marum: Gewoon, bij Albert Heijn) +++ HOOFDSPONSOREN: Aquasoft BV (Siegerswoude: Watersystems - voor regenwaterzacht water), AA-drink (De sportieve dorstlesser), Tjibbe van der Lei (De Wilp: Las- en constructiewerken), Vita Marum Fysiotherapeuten (Marum), Garage Woldman (De Wilp), Deelstra & Boetes Betonwerken (Surhuisterveen), Kok Woninginrichting (De Wilp), Vestron ICT (De Wilp), Steunt de Boys (Supportersvereniging De Wilper Boys), R&A Veenstra Bouwmaterialen (Siegerswoude), Tjitskes Borduuratelier (De Wilp), Parts4All Fietsen (De Wilp), Alexander Schilderwerken (De Wilp), Nienhuis Sport (Marum), Plus De Weerd Supermarkt (Peize), Renault De Groot (Roden) +++ STERSPONSOREN: Jan & Pietsje Tweewielercentrum (Marum), Garage Kloosterman (De Wilp: Opel Service), Life Style (Marum), Expert Kramer (Marum), Heine Roffel Stuk- en Afbouwbedrijf (De Wilp), J&S Carcleaning (De Wilp), You Coaching (De Wilp: Annie Pieterson), Differently Slim (De Wilp), Variant Schildersbedrijf (De Wilp), Arkema Tweewielers (De Wilp), Kode Profiel, Dak- en Wandbeplating (Marum), K.G. van Smeden (Sport)fysiotherapeut (Marum), Knevelman Tegelzetbedrijf (De Wilp), Van Breden Diervoeders (De Wilp), Friesland Reklame (Burgum), Loonbedrijf Krans (De Wilp)
Uitslagen 2010 PDF Afdrukken E-mail

800 Meter - Meisjes t/m 8 jaar:

#: Naam: Woonplaats: Tijd:
1 Anna Tegelaar De Wilp 3,46
2 Isabeau Leegwater Tolbert 3,51
3 Julie Hoekstra Winsum 3,55
4 Danique de Vries De Wilp 4,32
5 Eline van der Vaart Marum 5,05
6 Savannah Rosema De Wilp 5,13
7 Ilse Kwant De Wilp 5,16
8 Ilke Bloem Marum 5,56
9 Ilona Weening De Wilp 7,10
10 Alea van der Velde Eelde 7,10

800 Meter - Jongens t/m 8 jaar:

#: Naam: Woonplaats: Tijd:
1 Gabor Bloem Marum 3,35
2 Jogchum v.d. Meulen Siegerswoude 3,39
3 Niek van der Vaart Marum 3,48
4 Roan Rosema De Wilp 4,34
5 Mark de Vries De Wilp 5,10
6 Raphaël Molter Hoogezand 5,13
7 Robin Boezerooy De Wilp 5,53
8 Joost Roffel De Wilp Gestopt
9 Berjan Stouwie Marum Gestopt
10 Harm-Jan Kootstra Beetsterzwaag Gestopt
11 Rojan Tonnis De Wilp Gestopt

 1600 Meter - Meisjes 9 t/m 11 jaar:

#: Naam: Woonplaats: Tijd:
1 Anneke Kootstra Beetsterzwaag 7,04
2 Marit van der Schaaf Leek 7,05
3 Julia Hummel De Wilp 7,15
4 Laura Hummel De Wilp 7,24
5 Romylie Leegwater Tolbert 8,18
6 Anniek Woldman De Wilp 8,34
7 Irma Niemeijer De Wilp 10,40

1600 Meter - Jongens 9 t/m 11 jaar:

#: Naam: Woonplaats: Tijd:
1 Jelmer Kootstra Beetsterzwaag 6,24
2 Ewart Ottema De Wilp 6,47
3 Ingmar Hoekstra Winsum 6,52
4 Steven Kielman Grou 7,05
5 Erik de Jong Marum 7,13
6 Robin de Vries De Wilp 7,17
7 Martijn Kuiper Nuis 7,20
8 Mark Roffel De Wilp 7,38
9 Jef de Vries Groningen 7,55
10 Jordi Roffel De Wilp Gestopt

2400 Meter - Meisjes 12 t/m 13 jaar:

#: Naam: Woonplaats: Tijd:
1 Lynn van der Schaaf Leek 10,10
2 Floor Buigel Warffum 10,46
3 Anouk Hof Gieterveen 11,19
4 Jessica Wiersma Siegerswoude 13,40
5 Wendy de Vries De Wilp 14,17

2400 Meter - Jongens 12 t/m 13 jaar:

#: Naam: Woonplaats: Tijd:
1 Bram Kielman Grou 9,17
2 Djurre Hoeksema Grolloo 9,24
3 Robin Wassens Roden 9,34
4 Sjors Beukemboom Paterswolde 9,58
5 Harm de Jong Marum 10,04
6 David Jongsma De Wilp 11,55

5 KM - Meisjes 14 t/m 16 jaar:

#: Naam: Woonplaats: Tijd:
1 Tineke de Jong Marum 23,31
2 Angré Huisman Oosterwolde (Fr) 24,18
3 Jennie Philips Zevenhuizen 25,09
4 Nynke Meijer Leek 26,33
5 Nikki van der Heide De Wilp 28,05
6 Melinda de Roo Drachten 35,03

5 KM - Jongens 14 t/m 16 jaar:

#: Naam: Woonplaats: Tijd:
1 Bram Buigel Warffum 20,14
2 Bert Bos Roden 20,52
3 Frank Buigel Warffum 22,01
4 Jord Westerloo De Wilp 22,05
5 Christaan Krans De Wilp 23,00
6 Sjors Beukeboom Paterswolde 23,16
7 Kevin Kuipers Marum 25,23
8 Tim van Houten Marum 25,29

5 KM - Dames:

#: Naam: Woonplaats: Tijd:
1 Minke van der Meer Gorredijk 20,05
2 Anja Bijlsma Zuidlaren 21,02
3 Wil Lütter-Schuiling Tolbert 23,36
4 Marja de Jong Marum 25,24
5 Nadine Oldewarris De Wilp 26,59
6 Marlies Kiewiet De Wilp 27,12
7 Aukje de Vries Zevenhuizen 27,31
8 Marjon Lütter Zwolle 27,55
9 Martsje Mud Eastermar 28,00
10 Mariette Leegwater Tolbert 28,02
11 F.G. Vreeling-Spa Siegerswoude 28,41
12 Ingrid Kuipers Marum 29,19
13 Farah Tomasoa Utrecht 30,22
14 Gwenda van der Vaart Groningen 30,33
15 Tjaakje van der Velde De Wilp 30,42
16 Julia Meijer Leek 32,30
17 Jellie Adema Siegerswoude 32,33
18 Y. Postma Zevenhuizen 32,48
19 Gina Kamminga Zevenhuizen 32,51
20 Greet Nieuwland Sebaldeburen 33,20
21 Auktje Renkema Oldekerk 33,52
22 J. Veen Marum 33,54
23 Tea Pera Hoogezand 34,07
24 Kunna Renkema Sebaldeburen 34,08
25 Coba Tomasoa De Wilp 34,14
26 Hélène Lauvenberg Oldekerk 34,15
27 Fenny Koning Lettelbert 35,20
28 Dineke Rekker Tolbert 35,21
29 Gesina Land De Wilp 40,18
30 Leila Tomasoa Vaassen 42,12

5 KM - Heren:

#: Naam: Woonplaats: Tijd:
1 Jordy Vijfschaft Roden 17,09
2 Henk van der Meer Gorredijk 19,32
3 Jacob Kobes Marum 20,04
4 Ludo Abbink Grijpskerk 20,40
5 Tjalf Jonkman Eastermar 20,51
6 Rik van der Velde Eelde 21,12
7 Harro Arkema Lippenhuizen 21,51
8 Gerard Bezema Leek 22,00
9 Wilco Aardema De Wilp 22,07
10 Jelle Varwijk De Wilp 23,15
11 Jan-Jelle Renkema Oldekerk 23,39
12 Wietze Westerhuis Marum 23,56
13 Pieter Buigel Warffum 24,21
14 Harry Vijfschaft Roden 24,23
15 Marcel Poll Marum 24,38
16 Luuk Stelder Groningen 24,53
17 Jan Hendrik Elzinga Marum 25,04
18 Peter Kuipers Marum 26,10
19 Berenschot Vaassen 26,18
20 Jannes de Vries De Wilp 27,53
21 P.K. Terpstra De Wilp 28,49
22 Kor Tuintjer Oldekerk 29,16
23 J. Drent De Wilp 29,16
24 Lammert van Dijk De Wilp 29,30
25 Anne Bos Grootegast 30,13
26 Wim Wils Marum 30,26
27 Bert Kamminga De Wilp 30,55
28 Roelie Hoekstra Niehove 32,50
29 Wim de Vries Leens 36,58
30 Roel Visser Grijpskerk 40,17

10 KM - Dames:

#: Naam: Woonplaats: Tijd:
1 Mirjam Bijlsma Zuidlaren 44,59
2 Christien Koning Groningen 46,52
3 Gina Mooij Zevenhuizen 49,05
4 Esther van Vroonhoven Noordwijk 51,22
5 Huisman Roden 51,48
6 Simone Seldenthuis Zevenhuizen 52,53
7 Pietsje Hulshoff-v/d Veen Marum 53,16
8 Paula van Mourik De Wilp 54,02
9 Sonja v/d Berg Noordwijk 55,37
10  Zwaantje Prins Assen 58,22
11 Frouktje de Vries De Wilp 58,49
12 Tjeetske de Vries De Wilp 59,05
13 Fenna Geerdink-Hardog Marum 1.01,44
14 Bitty v/d Til-Nieuwland Buitenpost 1.01,50
15 Ineke Haisma Marum 1.01,56
16 Maya de Wilde De Wilp 1.02,11
17 Cora v/d Donk Grootegast 1.07,55
18 Joke Kremer Gorredijk 1.11,32
19 Betsie de Koning De Wilp 1.15,13

10 KM - Heren:

#: Naam: Woonplaats: Tijd:
1 Jan Scheenstra Zuidveen 35,03
2 Riekele Kobus Nijbeets 36,49
3 Rob de Vries Leens 38,41
4 Simon Aardema De Wilp 39,09
5 Harmen de Vries Balkbrug 40,28
6 Paul Oude Vrielink Roden 41,17
7 Kees Kuipers Niezijl 41,19
8 Erik Bakker Terherne 43,09
9 Peter Wolters Nieuw Roden 43,12
10 J. Niemeijer Roden 43,29
11 Klaas Duursma De Wilp 43,56
12 Stefan van der Wal Drachten 44,37
13 Joost Moesker Leek 44,56
14 Harrie vd Vaart Grootegast 45,19
15 Anton Stempher Leek 45,48
16 Matthijsse Tolbert 46,02
17 Dries Wedzinga Drachten 46,34
18 Leo Beukeboom Paterswolde 46,50
19 Theo Kiewiet De Wilp 46,55
20 Rikko Reijngoud De Wilp 46,59
21 Gabriël Paardekoopen Langelo 47,25
22 Fedde Beijert Ureterp 47,36
23 Arjan Tonnis De Wilp 47,42
24 K. Kanning Lettelbert 47,47
25 Douwe Hylkema Marum 48,06
26 Kees Bouma Wijnjewoude 49,10
27 Wietze Klaver Marum 49,10
28 Arjen Kwint Loppersum 50,05
29 Bert Rekker Tolbert 50,05
30 Dick Roffel Nietap 50,05
31 Siemon van der Meulen Siegerswoude 50,57
32 Arnold Bloem Marum 51,11
33 Jan Wim Stigter Zuidhorn 51,17
34 Kees Apoll Grootegast 51,21
35 O. Meertens Yde 51,30
36 Marten Boersma Assen 51,32
37 Chris Slot Zevenhuizen 51,33
38 Peter Disseldorp Zuidhorn 51,36
39 Meine Geert Alserda Marum 52,09
40 Wout de Wind Zuidhorn 52,27
41 Martin de Jonge Nietap 52,32
42 Henk van Dijken Zevenhuizen 52,55
43 Herman van der Donk Grootegast 54,08
44 Kees Nijenhuis Doezum 54,57
45 Take van der Velde Tolbert 54,59
46 Roel Storteboom Marum 55,05
47 John vd Berg Noordwijk 55,38
48 G. Geerdink Marum 56,11
49 Piet Klaver Nuis 56,19
50 H. Hoeksema Grootegast 56,23
51 Hans Jakobs De Wilp 56,32
52 Meindert Molter Hoogezand 56,55
53 Henry Solle Zuidhorn 57,07
54 Arie Bakker Marum 57,19
55 Reinder Tel Surhuizum 57,19
56 Gerard Swijghuizen Wijnjewoude 57,25
57 Peter de Vis Peize 58,32
58 T. Ruitebeek Marum 58,32
59 Kor Alserda Zuidhorn 58,39
60 Erik Helmholt Grootegast 58,41
61 Ebele Veenstra Ermelo 58,59
62 Nick Doorn Marum 1.01,42 
63 Berni Prins De Wilp 1.02,11
64 Bouke Baron Frieschepalen 1.03,03
65 Jan Baron Siegerswoude 1.03,03
66 Arend van der Meulen Marum 1.08,40

 21,1 KM - Dames:

#: Naam: Woonplaats: Tijd:
1 Jantsje Lageveen Ureterp 1.42,54
2 Evelien Hoogendoorn Nieuw Roden 1.43,48
3 Lian de Jonge Roden 1.52,42
4 Geraldien Leppers Roden 1.58,49
5 Jolanda Been Roden 1.58,49
6 Vanessa Wuijster Groningen 2.02,06
7 Elly Roorda Grootegast 2.02,33
8 Rickie Bouma Roden 2.04,35
9 Ineke Schiffer Leens 2.04,35
10 Tini Huisma Sebaldeburen 2.06,28
11 Geeske Helmholt-Nieuwland Grootegast 2.06,28
12 Ingrid Ruiter Roden 2.06,55
13 Francien Geertsma Eenrum 2.33,50

 21,1 KM - Heren:

#: Naam: Woonplaats: Tijd:
1 Eelco Hoogeveen Blija 1.23,35
2 Alfred Kuiper Leek 1.26,29
3 Cor Ton Waskemeer 1.27,51
4 Adriaan Huisman Oosterwolde 1.29,08
5 Egbert Top Tolbert 1.29,31
6 Evert Jan Heringa Marum 1.31,13
7 Evert Boer Sauwert 1.36,38
8 Jouke Jorritsma Drachten 1.37,30
9 Teun Top Marum 1.38,44
10 Frits Feddema Heerenveen 1.38,56
11 Nico Veninga Wijnjewoude 1.41,33
12 Gerard Halsema Roden 1.41,47
13 Rinze Kramer Bedum 1.42,47
14 Felix van Ginkel Zevenhuizen 1.43,11
15 Pieter Hylkema Marum 1.46,10
16 René La Crois Uithuizermeeden 1.46,41
17 Bart Hanenburg Uithuizermeeden 1.46,41
18 Klaas Kuiper Roden 1.48,25
19 Aart Zuidema Grootegast 1.49,18
20 Pieter Cremer Gorredijk 1.56,17
21 Bennie Koning Sappemeer 1.56,45
22 Egbert Geertsma Groningen 1.59,17
23 Edward Pechler Groningen 2.02,06
24 Arie van der Steen Bontebok 2.04,36