Nieuwjaarsloop De Wilp

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

SUPER-SPONSOREN: Rabobank Noordenveld West Groningen (Een bank met een idee), Gemeente Marum (Ideaal centraal), Albert Heijn (Marum: Gewoon, bij Albert Heijn) +++ HOOFDSPONSOREN: Aquasoft BV (Siegerswoude: Watersystems - voor regenwaterzacht water), AA-drink (De sportieve dorstlesser), Tjibbe van der Lei (De Wilp: Las- en constructiewerken), Vita Marum Fysiotherapeuten (Marum), Garage Woldman (De Wilp), Deelstra & Boetes Betonwerken (Surhuisterveen), Kok Woninginrichting (De Wilp), Vestron ICT (De Wilp), Steunt de Boys (Supportersvereniging De Wilper Boys), R&A Veenstra Bouwmaterialen (Siegerswoude), Tjitskes Borduuratelier (De Wilp), Parts4All Fietsen (De Wilp), Alexander Schilderwerken (De Wilp), Nienhuis Sport (Marum), Plus De Weerd Supermarkt (Peize), Renault De Groot (Roden) +++ STERSPONSOREN: Jan & Pietsje Tweewielercentrum (Marum), Garage Kloosterman (De Wilp: Opel Service), Life Style (Marum), Expert Kramer (Marum), Heine Roffel Stuk- en Afbouwbedrijf (De Wilp), J&S Carcleaning (De Wilp), You Coaching (De Wilp: Annie Pieterson), Differently Slim (De Wilp), Variant Schildersbedrijf (De Wilp), Arkema Tweewielers (De Wilp), Kode Profiel, Dak- en Wandbeplating (Marum), K.G. van Smeden (Sport)fysiotherapeut (Marum), Knevelman Tegelzetbedrijf (De Wilp), Van Breden Diervoeders (De Wilp), Friesland Reklame (Burgum), Loonbedrijf Krans (De Wilp)
Uitslagen 2017 PDF Afdrukken E-mail
zondag, 08 januari 2017 12:06

Uitslagen 0,8 KM ( meisjes t/m 8 jaar )

1 Anise Stienstra De Wilp 3,29
2 Marit Ploeg De Wilp 3,52
3 Tessa de Jong De Wilp 4,06
4 Nina van der Veen Zevenhuizen 5,16
5 Lotte Besling Marum 6,10
6 Isa Duursma De Wilp 6,13
7 Esmay Slotegraaf De Wilp 7,20
8 Eva van der Veen Zevenhuizen -

 

Uitslagen 1,6 KM ( meisjes 9 t/m 11 jaar )

1 Maud Visscher Holwierde 6,16
2 Annemaria van Zonneveld Tolbert 7,53
3 Eline Meindertsma De Wilp 8,09
4 Myrthe Borreman De Wilp 8,11
5 Lisa Gommer De Wilp 8,51
6 Ilse Dijkstra Sebaldeburen 10,05
7 Hannah Tempelaar Marum 12,45

Uitslagen 2,4 KM ( meisjes 12 t/m 13 jaar )

1 Jonine Hofstra Appelscha 9,32
2 Tiba Miran Leek 9,44
3 Rosanne van der Velde Zevenhuizen 12,60
4 Grietje Hulshoff Marum 13,70

Uitslagen 5 KM ( meisjes 14 t/m 16 jaar )

1 Demi Philips Zevenhuizen 22,27
2 Sanne Kooiker De Wilp 25,33
3 Isabel Prak Assen 26,34
4 Britt de Lange Broeksterwoude 27,47

Uitslagen 5 KM - Dames

1 Yara Stunnenberg Groningen 19,55
2 Anje Norden Groningen 21,12
3 Els Kalis Nuis 22,29
4 Meike Kuipers Nuis 22,41
5 Auktje Renkema Oldekerk 22,41
6 Anneke Ausma Marum 23,23
7 Jannie Seggelinck Zevenhuizen 23,28
8 Tine Zweers Grootegast 23,50
9 Laura Hummel De Wilp 23,53
10 Tineke de Jong Marum 23,58
11 Joke Mulder Opende 24,30
12 Gwenda van der Vaart Groningen 24,42
13 Wendy van der Schaaf De Wilp 25,53
14 Evelien Krol Marum 27,22
15 Femke Dijkstra Sebaldeburen 27,29
16 Tara Akkerman Nuis 27,47
17 Elmar Algra Appelscha 28,54
18 Trienke Boltjes Surhuisterveen 29,28
19 Marlies Kiewiet Marum 30,16
20 Marleen Nanninga De Wilp 30,37
21 Marina Smit De Wilp 31,06
22 Angela van Duinen Zevenhuizen 31,39
23 Tjaakje van der Velde De Wilp 32,26
24 Nynke Elzinga Siegerswoude 32,31
25 M. Baron Siegerswoude 32,31
26 Pia Warners Nieuw-Roden 32,35
27 Jellie Adema Siegerswoude 33,14
28 Marije de Ruijter Almere 34,15
29 Tineke de Vries De Wilp 34,13
30 Martha Ploeg De Wilp 34,13

Uitslagen 10 KM - Dames

1 Jennie Philips Zevenhuizen 45,27
2 Liset de Groot Roden 46,58
3 Anouk Wennemars Eelde 47,18
4 Evelien Hoogendoorn Nieuw-Roden 47,31
5 Johanna Philips Zevenhuizen 52,08
6 Saakje Regnerus Broeksterwoude 53,14
7 Aileen de Vries Hoogkerk 56,12
8 Harmke de Vries De Wilp 56,47
9 Annette Dupree Leek 59,10
10 Alinda Moesker De Wilp 1.00,20
11 Grietje Marinus De Wilp 1.00,28
12 Reinette van der Laan Marum 1.00,34
13 Helen Johnson Siegerswoude 1.00,51
14 Janny Dijkstra De Wilp 1.04,18
15 Wilma Nabring De Wilp 1.04,25
16 Boukje Boutjes Surhuisterveen 1.04,25
17 Judith Schuring Tolbert 1.06,36
18 Bea de Vries Ureterp 1.09,26
19 Janny Hooysma Ureterp 1.10,19

Uitslagen 21,1 KM - Dames

1 Corien Jansen Nijeveen 1.34,08
2 Elly Rooda Grootegast 1.46,51
3 Wietske Udding De Wilp 1.51,21
4 Pietsje Hulshoff Marum 1.52,03
5 Vanessa Wuijster Groningen 1.58,23
6 Geeske Helmholt Grootegast 2.01,55
7 Anna Hummel Zevenhuizen 2.01,58
8 Tini Huisma Sebaldeburen 2.02,01
9 Els van der Zwaag Zuidhorn 2.03,12
10 Karin Danhof Zuidhorn 2.03,12
11 Vera Bijvang Roden 2.04,18
12 Rickie Bouma Roden 2.04,18
13 Geraldien Leppers Roden 2.05,05
14 Juliana Bruil Nieuw-Roden 2.05,06
15 Lisanne van der Veen Nuis 2.17,59

 

Uitslagen 0,8 KM ( jongens t/m 8 jaar )

1 Mark Woortmeijer Tolbert 3,15
2 Ravi Wekker Groningen 3,26
3 Linus Meindertsma De Wilp 3,49
4 Tijn van Aalst Surhuisterveen 3,53
5 Bernt van Ginkel De Wilp 3,56
6 Stefan Gommer De Wilp 4,07
7 Kian Romijn De Wilp 4,12
8 Lars Borreman De Wilp 4,19
9 Bas Borreman De Wilp 4,26
10 Jarne Ploeg De Wilp 4,38
11 Mylan Slotegraaf De Wilp 4,38
12 Job Algra Marum 4,44
13 Jannick Krans De Wilp 5,10
14 Welsey Eelkema De Wilp 6,38
15 Thijs Weening De Wilp 9,25
16 Leon Duursma De Wilp 9,30

Uitslagen 1,6 KM ( jongens 9 t/m 11 jaar )

1 Ceriel Wekker Groningen 6,15
2 Rens Mulder Marum 6,27
3 Gerhard Hulshoff Marum 6,36
4 Tycho de Moor Marum 6,37
5 Geert Beuving De Wilp 7,10
6 Wout Algra Marum 7,24
7 Anco Hummel Marum 7,41
8 Rob Borreman De Wilp 8,17
9 Sil Homan Kornhorn 8,43
10 Jurjen de Boer Augustinusga 8,52
11 Koen Veenstra Aduard 9,35
12 Sybren Dijkstra Sebaldeburen 10,46

Uitslagen 2,4 KM ( jongens 12 t/m 13 jaar )

1 Ramon Pronk De Wilp 11,00
2 Bram Bijvang Roden 11,03
3 Mathé Pronk De Wilp 11,36
4 Bram Donker De Wilp 13,58
5 Jorne van der Vaart De Wilp 17,04

Uitslagen 5 KM ( jongens 14 t/m 16 jaar )

1 Thijs Veenstra Aduard 18,36
2 Finn van Pijkeren Middelstum 18,44
3 Niels Bouma Leek 23,05
4 Jurjen van der Velde Zevenhuizen 23,28
5 Jogchum van der Meulen Roden 24,26
6 Migiel van der Meulen Roden 24,27
7 Kasper Boer Niekerk 25,18
8 Kevin Dieker Diemen 25,44
9 Mark Algra Appelscha 26,28
10 Julian Prak Assen 26,48
11 Daan Stobbe De Wilp 29,06

Uitslagen 5 KM - Heren

1 Gerwin in 't Veld Groningen 17,58
2 Robin Wassers Roden 18,11
3 Ronald van der Haak Aduard 18,28
4 Frank Buigel Groningen 18,54
5 Bert Ausma Nuis 18,57
6 Jurre van der Vaart De Wilp 19,19
7 Peter Koster Oldekerk 19,46
8 Andries Faber Beilen 20,32
9 Gerard Bezema Leek 21,06
10 Tjibbe Bakker De Wilp 21,11
11 Jacob Kobes Marum 21,34
12 Wietze Westerhuis Marum 22,22
13 Klaas van der Veen Marum 22,32
14 Martijn Bralts Groningen 22,33
15 Sietze Huizenga Grootegast 22,42
16 Fokke Haisma Boelenslaan 22,59
17 Jimmy Koenes Marum 23,22
18 Henri Udding De Wilp 23,48
19 Henk Mulder Opende 24,33
20 Jan Jelle Renkema Oldekerk 24,34
21 Tjeerd Dirk Huzinga
Grootegast 25,09
22 Luc Veenstra Aduard 25,14
23 Tonnie Cazemier Marum 25,25
24 Taeke Anne Boersma
Grootegast 25,26
25 Laurens Bakker De Wilp 25,52
26 Wietze-Jan Haisma Boelenslaan 26,26
27 Klaas Duursma De Wilp 26,50
28 Hans Arling Siddeburen 27,21
29 Geert de Lange Broeksterwald 27,58
30 Tjibbe de Haan Wijnjewoude 28,42
31 Hendrik Stobbe De Wilp 29,41
32 Menno van der Meulen Bakkeveen 30,10
33 Bart Dees Bakkeveen 30,10
34 Frits de Lange Marum 30,37
35 Jan Algra Marum 32,20
36 Gerry Wubs Marum 32,27
37 Henk Warners Nieuw Roden 33,34
38 Bert Kamminga De Wilp 35,07
39 Roelie Hoekstra Niehove 40,51
40 Sake de Vries De Wilp -

Uitslagen 10 KM - Heren

1 Hein Tjoelker Groningen 38,23
2 Simon Regnerus Marrum 38,43
3 Adriaan Huisman Oosterwolde 38,51
4 Walter Sinnema Joure 41,34
5 Jappie Doller Oosterwolde 41,37
6 Rikjan Bathoorn Roden 42,29
7 Filip Kiewiet De Wilp 42,31
8 Rikko Reyngoud De Wilp 42,59
9 Rense Veenstra Haren 45,29
10 Jan Hooijenga Leek 45,59
11 Ronald Goelema Harkstede 47,08
12 Bob Bouwmeester Siegerswoude 47,47
13 Teun Top Marum 47,48
14 Michiel Top Marum 47,48
15 Anna-Nico van der Vaart Marum 48,17
16 Aalt Brouwer Marum 48,17
17 Christian van der Linde Drachten 48,20
18 Philip Pruim Groningen 48,22
19 Frank Jongsma Marum 48,22
20 Wim Pronk Drachten 48,45
21 Thom Wensink Marum 48,51
22 Theo Kiewiet De Wilp 49,26
23 André de Jong Surhuisterveen 49,35
24 Hein Drost Buitenpost 49,38
25 Johannes W. van Zandbergen Bakkeveen 49,40
26 Matthias Schotanus Groningen 50,04
27 Maarten Ponne Leek 50,07
28 Robert Santema Warfstermolen 50,12
29 Gooitzen Tjoelker Sebaldeburen 50,29
30
Micha Boer Zuidhorn 50,42
31 Ronald Nihot Leek 50,43
32 Bert Kruizinga Grootegast 50,55
33 Gert-Jan Zijlstra Drachten 50,56
34 Hedde Oord Marum 51,06
35 Matthijs Tanis Zevenhuizen 51,46
36 Hans Prak Assen 52,07
37 Piet Jansen Bedum 53,20
38 Henk Prins Tolbert 53,25
39 Egbert Geertsma Groningen 53,45
40 Jelte de Wit Siegerswoude 54,08
41 Hans Jakobs De Wilp 54,12
42 Steffen Turksema De Wilp 54,29
43 Richard Rijks Groningen 54,58
44 Reinder Tel Surhuizum 55,54
45 Anne Bloem Briltil 56,06
46 Henk van Dijken Zevenhuizen 57,49

Uitslagen 21,1 KM - Heren

1 Riekele Kobes Leeuwarden 1.16,23
2 Henri Harmsen Drachten 1.20,46
3 Laurens Boer Niekerk 1.24,26
4 Edward Pechler Groningen 1.27,05
5 Dorus Wolthekker Nietap 1.29,10
6 Henk Piek Drachten 1.29,13
7 Martijn Knook Roden 1.31,14
8 Roelof de Groot Oldekerk 1.35,12
9 Andries van der Veen Marum 1.37,32
10 Andries J. Hooijsma Ureterp 1.39,20
11 Jan Horenga Sebaldeburen 1.43,20
12 Pieter van den Bosch Jonkersvaart 1.43,23
13 Freek Schonewille Drachten 1.44,35
14 Jan van Dalen Bakkeveen 1.45,02
15 Wouter Bouw Peize 1.46,16
16 Sieman van der Meulen Roden 1.46,16
17 Lammert Wolters Drachten 1.46,38
18 Erwin van der Zwaag Zuidhorn 1.46,51
19 Allard Bloem Zuidhorn 1.51,13
20 Peter Hummel Zevenhuizen 1.51,13
21 Jan van der Vaart De Wilp 1.53,02
22 Stoffer Havinga Thesinge 1.56,52
23 Arjan de Vries Tolbert 2.01,11
24 Maarten de Vries Buitenpost 2.01,14
25 Erik Helmholt Grootegast 2.02,01
26 Maarten Blom Opende 2.17,57