Nieuwjaarsloop De Wilp

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

HOOFDSPONSOREN: Aquasoft BV (Siegerswoude: Watersystems - voor regenwaterzacht water) AA-drink (De sportieve dorstlesser) Albert Heijn (Marum) Tjibbe van der Lei (De Wilp: Las- en constructiewerken) DB Betonwerken (Surhuisterveen) Kok Wonen en Slapen (De Wilp) Vestron ICT (De Wilp) Club van 25 (Supportersvereniging Steunt de Boys) A Veenstra Bouwmaterialen (Siegerswoude) Parts-4-All Fietsen (De Wilp) Frieslandreclame (Burgum) STERSPONSOREN: Garage Woldman (De Wilp) Supertrans (De Wilp) Garage Kloosterman (De Wilp: Opel Service) Variant Schildersbedrijf (De Wilp) K.G. van Smeden (Sport)fysiotherapeut (Marum) Buurtzorg De Wilp - Zevenhuizen Van Breden Diervoeders (De Wilp) D-Count Administratie (Marum) Schildersbedrijf J. Varwijk (De Wilp) Apotheek Marum Kok trekharmonica & accordeonspecialist MarsWorx (De Wilp)
Uitslagen 2019 PDF Afdrukken E-mail
zaterdag, 05 januari 2019 00:00

800 Meter - Meisjes t/m 8 jaar:

1 Eline van der Weerd Peize 3,08
2 Silke de Vries Siegerswoude 3,30
3 Nina v/d Veen Zevenhuizen 3,48
4 Julia van der Meulen Nuis 4,35
5 Tessa de Jong De Wilp 4,38
6 Susan Wennemars Eelde 4,55
7 Esmay Slotegraaf De Wilp 5,04
8 Anicha Bouma De Wilp 5,41
9 Latycha Helmholt De Wilp 5,42
10 Laurieke Slagter Roden 6,22

1600 Meter - Meisjes 9 t/m 11 jaar:

1 Sterre Kievit Leek 6,28
2 Anise Stienstra De Wilp 7,08
3 Myrthe Borreman De Wilp 7,45
4 Esther de Jong De Wilp 8,15
5 Femke Benedictus Jonkersvaart 8,52

2400 Meter - Meisjes 12 t/m 13 jaar:

1 Nena Erends Groningen 11,24
2 Rosa Tonnis De Wilp 13,48
3 Noa Verschut De Wilp 15,16
4 Ilse Dijkstra Sebaldeburen 15,23

5 KM - Meisjes 14 t/m 16 jaar:

1 Jip Boerema Paterswolde 21,42
2 Isabel Prak Assen 24,20
3 Janine de Jong Frieschepalen 28,58
4 Sophie Broekema Marum 30,03
5 Hannah van Dijken Zevenhuizen 30,59
6 Lisa Boekema Marum 31,31
7 Aicha Donker De Wilp 33,53

5 KM - Dames

1 Rianne Harmsen Drachten 18,55
2 Yara Stunnenberg Groningen 19,25
3 Marit Tenkink Groningen 21,22
4 Erika Broekema Hoogkerk 21,28
5 Robin Nijholt Ossenzijl 23,15
6 Anouk Wennemars Eelde 24,13
7 Danielle Vogelzang Boerakker 24,30
8 Sanne Kooiker De Wilp 25,01
9 Laura Krans De Wilp 25,05
10 Akkelyna de Vries Marum 26,08
11 Anneleen v/d Zee De Wilp 26,18
12 Sabine Kieneker-Duif Haren 26,29
13 Femke de Roos Wijnjewoude 26,48
14 Rianne Ramaker Groningen 27,25
15 Joyce de Vries Marum 27,42
16 Gemma Stouwie Groningen 27,59
17 Cornelia van der Velde Doezum 28,34
18 Gerdi Zarza-Kieneker Zuidhorn 28,45
19 Wia van der Veen Oldekerk 29,02
20 Jellie Varwijk De Wilp 29,11
21 Tjeetske de Vries De Wilp 29,44
22 Marieke Gorter-Aalfs Oldekerk 29,45
23 Tara Akkerman Nuis 29,54
24 Terry Doetjes Nuis 29,54
25 Anita v/d Veen Sebaldeburen 30,22
26 Hedwig Faber De Wilp 30,26
27 Jannie Tjassing Bakkeveen 30,30
28 Marjan Cordes Haulerwijk 30,35
29 Lusan v/d Vaart Marum 30,36
30 Nynke Elzinga Siegerswoude 30,38
31 Martha Baron Siegerswoude 30,38
32 Aletta Bron Nuis 30,42
33 Katja Faber Heerenveen 31,03
34 Ingrid Visser Marum 31,16
35 Frouwke Veening Oldekerk 31,17
36 Dorine de Boer De Wilp 31,26
37 Naomi Boekema Marum 31,33
38 Imke Nieboer Zevenhuizen 31,55
39 Tineke Kalsbeek Heerenveen 32,07
40 Auktje Renkema Oldekerk 32,15
41 Evelien ten Hage De Wilp 32,24
42 Antsje Hoeneveld Boelenslaan 32,55
43 Iepie Numan Marum 33,20
44 Pia Warners Nieuw-Roden 33,24
45 Bea de Vries Ureterp 33,50
46 Janny Hooysma Ureterp 33,50
47 Karlijn Mulder Haren 34,41
48 Anne-Hil Engels Groningen 34,47
49 Astrid Zijlstra Lekkum 34,58
50 Corrie Sprenger Zevenhuizen 35,30
51 Marit Spaargaren De Wilp 35,44
52 Martha Ploeg De Wilp 35,54
53 Geke Westerhuis Rottevalle 35,57
54 Demi Philips Zevenhuizen nf
55 Saskia Donker De Wilp nf

10 KM - Dames:

1 Japke Janneke Sybesma Groningen 40,50
2 Tine Zweers Grootegast 44,44
3 Marije Oosterbaan Groningen 48,08
4 Gonny Houtman Winsum 48,27
5 Gea Boersema Zuidhorn 48,55
6 Karin van Diest Leek 49,30
7 Pietsje Hulshoff Marum 50,46
8 Annemarieke de Vries De Wilp 51,45
9 Ennita Kroes Frieschepalen 51,51
10 Simone Smuling Groningen 52,02
11 Jantine Meijer Tolbert 53,03
12 Marrith de Jong Surhuisterveen 53,08
13 Sonja van den Berg Noordwijk 53,23
14 Esther Loonen De Wilp 53,38
15 Trienke Boltjes Surhuisterveen 53,44
16 Mia Hut Winsum (Gr) 54,18
17 Els van der Zwaag Zuidhorn 54,49
18 Gina Boonstra Tolbert 54,50
19 Anna Hummel Zevenhuizen 54,50
20 Elvira van Houten Opende 54,55
21 Judith Buiter-Veldhuis Marum 55,43
22 Aileen de Vries Hoogkerk 55,49
23 Liesbeth Veen Marum 56,10
24 Marian Reitsma Groningen 56,10
25 Marjanne Vaatstra Zuidhorn 56,44
26 Anny Ploeg Grootegast 57,46
27 Esther van Linge Roden 58,08
28 Suzanne Mol Roden 58,52
29 Siemone Buist Roden 1,05,11
30 Marleen Kruize Westerbroek 1,11,23
31 Monique Piersma Opende 1,12,00
32 Geeske Helmholt Grootegast 1.00,24
33 Rina Berends Gytsjerk 1.00,43
34 Nienke Fiks Groningen 1.01,22
35 Paula Thalen Nietap 1.02,02
36 Femke Dijkstra Sebaldeburen 1.02,04
37 Ingrid Hulverscheidt Zuidhorn 1.21.04
38 Ingrid Krooneman Groningen nf
39 Fardouw Oenema Nieuw-Roden nf

21,1 KM - Dames:

1 Corien Jansen Nijeveen 1.32,36
2 Leonie Meijer Roden 1.39,28
3 Evelien Hoogendoorn Nieuw-Roden 1.45.56
4 Elly Rooda Grootegast 1.46,12
5 Anita Talman Langezwaag 1.47,07
6 Marion Mulder Emmen 2,01,15
7 Tini Huisma Sebaldeburen 2,04,39
8 Indra de Weert Marum 2,04,59
9 Tine Bouma De Wilp nf

800 Meter - Jongens t/m 8 jaar:

1 Tijn van Aalst Surhuisterveen 3,15
2 Fenne Erends Groningen 3,16
3 Jasper van der Meulen Nuis 3,17
4 Laurens Grondsma Zuidhorn 3,21
5 Jesse Varwijk De Wilp 3,22
6 Linus Meindertsma De Wilp 3,25
7 Stefan Gommer De Wilp 3,29
8 Bas Borreman De Wilp 3,33
9 Corné Kalis Nuis 3,34
10 Jannick Krans De Wilp 3,35
11 Storm Kievit Leek 3,38
12 Jarne Ploeg De Wilp 3,59
13 Lars de Jong De Wilp 4,10
14 Joep Drent De Wilp 4,17
15 Maarten Slagter Roden 4,19
16 Robin van Aalst Surhuisterveen 4,42
17 Kian Romijn De Wilp 4,45
18 Jorn Wennemars Eelde 4,54
19 Harmen Stienstra De Wilp 4,58
20 Koene Staphorst Siegerswoude 5,10
21 Jesmer Aardema Drachten 7,31
22 Thijn Aardema Groningen 8,58

1600 Meter - Jongens 9 t/m 11 jaar:

1 Yarne Dotinga Norg 6,38
2 Patrick de Jong De Wilp 6,58
3 Tom van der Meulen Nuis 7,00
4 Driek Staphorst Siegerswoude 8,36
5 Mylan Slotegraaf De Wilp 8,58
6 Theun Benedictus Jonkersvaart 9,28
7 Roy Dijkstra Kornhorn 9,52
8 Bowe van Dijk De Wilp 13,30

2400 Meter - Jongens 12 t/m 13 jaar:

1 Gerhard Hulshoff Marum 10,22
2 Dennis de Jong De Wilp 10,44

5 KM - Jongens 14 t/m 16 jaar:

1 Jurre Boerema Paterswolde 20,21
2 Julian Prak Assen 23,14
3 Henry Rozema Leek 27,10
4 Kevin Dieker Diemen 27,14
5 Justin Braam Siegerswoude 27,54
6 Sylvester Borst De Wilp 27,55

5 KM - Heren:

1 Rikjan Bathoorn Peize 16,47
2 Merwin Dollison Veendam 16,50
3 Joris van den Bosch Nes 17,20
4 Finn van Pijkeren Middelstum 17,57
5 Gerwin in 't Veld Groningen 18,09
6 Jurre van der Vaart De Wilp 18,30
7 Jappie Doller Oosterwolde 18,53
8 Marco Tekstra Tolbert 19,54
9 Arian Cornelisse Leek 20,09
10 Remco de Mars De Wilp 20,18
11 Daniël Vrolijk De Wilp 20,47
12 Klaas van der Veen Marum 20,51
13 Gerrit Cornelisse Marum 22,12
14 Stephan de Vries Marum 22,54
15 Hans Prak Assen 23,16
16 Anno Jaap Grondsma Zuidhorn 23,31
17 Klaas Duursma De Wilp 24,22
18 Aise de Groot Marum 24,43
19 Tim Teunis Groningen 25,16
20 Roy van Aalst Surhuisterveen 25,23
21 Jos Boerema Paterswolde 25,32
22 Quinten de Krijger Groningen 26,08
23 René Siertsma Zevenhuizen 26,10
24 Albert Alberts Peize 26,19
25 Pascal Lanting Roden 26,53
26 Freerk de Vries Marum 26,55
27 Auke Tekstra Tolbert 26,56
28 Hans Arling Siddeburen 27,10
29 Robert Duursma Groningen 27,17
30 Mattheus Gorter Oldekerk 27,18
31 Tjibbe de Haan Wijnjewoude 27,31
32 Karel Mulder Groningen 28,24
33 Simon Varwijk Marum 28,30
34 Peter Kieneker De Wilp 28,45
35 Marcel Berendse De Wilp 29,28
36 Rik Otter De Wilp 29,35
37 Jordi Roffel De Wilp 30,23
38 Daniel Bakker Heerenveen 31,03
39 Henk van Dijken Zevenhuizen 31,12
40 Gerry Wubs Marum 33,28
41 Bert Kamminga De Wilp 34,30

10 KM - Heren:

1 Arnold Modderman Assen 35,43
2 Gerrit Pijpker Bakkeveen 36,30
3 Dorus Wolthekker Nietap 37,35
4 Peter Schultinga Zuidhorn 37,36
5 Niels Wieringa Ten Boer 38,12
6 Frank Buigel Groningen 39,39
7 Johan Bouma Niekerk 40,24
8 Ardriaan Huisman Appelscha 40,30
9 Maarten Thalen Groningen 40,40
10 Peter Bon Groningen 41,07
11 Filip Kiewiet Bakkeveen 41,16
12 Marnix Mulder Groningen 41,18
13 Simon Aardema Groningen 41,34
14 Henk Poo Groningen 42,28
15 Pieter-Jan Kooi Loppersum 42,46
16 Walter Sinnema Joure 42,55
17 Johan Vonck Garnwerd 43,04
18 Wendel van Dalen Assen 43,05
19 Jacob Beimers Marum 43,38
20 Rikko Reijngoud De Wilp 43,40
21 Riemer Bosma Haulerwijk 43,58
22 Simon Teeninga Groningen 44,22
23 Martin Folkersma Paterswolde 44,24
24 Jan Hovinga Leek 44,32
25 Bert Wekema Nuis 45,02
26 Maarten Ponne Leek 45,15
27 Rick La Crois Groningen 45,29
28 Harry Dijkhuis Peize 45,40
29 René van der Laan Groningen 46,16
30 Jan Niemeijer Roden 46,20
31 Cor de Boer Marum 46,48
32 Wim Ammeraal Leens 46,49
33 Hamed Pasandideh Nietap 46,54
34 Pieter van den Bosch Jonkersvaart 46,56
35 Peter Verhoef Roden 46,57
36 Peter Hummel Zevenhuizen 46,59
37 Klaas Algra Drachten 47,02
38 Anne Bolhuis Grootegast 47,24
39 Willem van der Molen Een 47,28
40 Aalt Brouwer Marum 47,39
41 Teo Mulder Zevenhuizen 47,54
42 Duco Zijlstra Lekkum 47,54
43 Stefan Oost De Wilp 47,59
44 Rudy Telkamp Hoogezand 48,02
45 Wichard Cuperus Surhuisterveen 48,09
46 Robbin de Groot Marum 48,10
47 Frank Jongsma Marum 48,15
48 Jelle Nauta Roden 48,23
49 Niels Veentjer Groningen 48,30
50 Erik Veenstra Drachten 48,36
51 Harry Koning Roden 48,49
52 Gesinus Boer Niebert 49,03
53 John van der Velde Tolbert 49,03
54 Jakob Hut Grijpskerk 49,22
55 Peter Hummel Winsum 49,24
56 Bart de Groot Leek 49,35
57 Ewout Schoonhoven Roden 49,36
58 Niels Buiter Marum 49,43
59 Alex van Kammen Marum 49,44
60 Pieter Hijlkema Marum 49,45
61 Tjeerd Dirk Huizenga Grootegast 49,49
62 Matthijs Wind Zuidhorn 49,51
63 Bob Bouwmeester Groningen 49,58
64 Jan van der Vaart De Wilp 50,00
65 Simon Veen Marum 50,13
66 Rinze Boonstra Groningen 50,31
67 Klaas Kanning Groningen 50,35
68 Richard Lamberst Niezijl 50,54
69 Rolf Gritter Dwingeloo 51,11
70 Harry van Os Beilen 51,12
71 Robert van Calker Harkstede 51,31
72 J.W. van Zandbergen Bakkeveen 51,45
73 Alex Otten Harkstede 51,53
74 Gooitzen Tjoelker Sebaldeburen 51,59
75 Ronald van der Vaart Haulerwijk 52,08
76 André de Jong Surhuisterveen 53,08
77 Tim van der Vegt De Wilp 53,10
78 Reinder Tel Surhuizum 53,16
79 Hans Jacobs De Wilp 53,29
80 Anko Immink Groningen 53,55
81 Peter Disseldorp Zuidhorn 54,49
82 Girbe Buist Sappemeer 54,58
83 Harrie Graatsma Tolbert 55,00
84 Jack Bolt Roden 55,05
85 Mischa de Gier Nietap 55,27
86 Jelte de Wit Siegerswoude 55,42
87 Peter Vonck Sauwerd 55,55
88 Nathan Verhoef Roden 56,55
89 Douwe Hijlkema Marum 57,28
90 Maarten Bunt Groningen 57,32
91 Aant Zuidema Grootegast 57,44
92 Pieter Cremer Gorredijk 57,49
93 Rob Holwerda Leek 58,39
94 Erik Better Tolbert 58,40
95 Jesse Ottema De Wilp 58,43
96 Wim Saaltink Groningen 58,46
97 Anne Visser Marum 58,55
98 Lammert Grondsma Frieschepalen 59,08
99 Nico Reitsma De Wilp 59,10
100 Pier de Roos Heerenveen 59,29
101 Michel Boetes De Wilp 1.00,24
102 Reinder Louwes Haren 1.01,16
103 Sebastiaan Wolters Roden 1.03,19

21,1 KM - Heren:

1 Riekele Kobes Heerenveen 1.17,21
2 Emile Nales Groningen 1.27,31
3 Roelof de Groot Oldekerk 1.30,28
4 Paul Oude Vrielink Roden 1.33.42
5 Wierd Duursma Beilen 1.34,27
6 Andries van der Veen Marum 1.35,00
7 Sjirk Overal Kiel-Windeweer 1.35,45
8 Raymond Oosterkamp Oosterwolde 1.35,48
9 Marcus Vording Veendam 1.36,18
10 Tonnie Schokker De Blesse 1.36,51
11 Allard van Duinen Marum 1.37,07
12 Wim Bart Knol Groningen 1.37,27
13 Luuk Kruizinga Aduard 1.37,37
14 Arjan Tonnis De Wilp 1.37,59
15 Willem Rijnberg Gieten 1.38,06
16 Peter Wolters Nieuw Roden 1.38,49
17 Jan Horenga Sebaldeburen 1.39,06
18 Piet Streefkerk Boelenslaan 1.41,11
19 Andries Hooijsma Ureterp 1.42,16
20 Eddie Schipper Drachten 1.42,19
21 Ebe van der Molen Zuidhorn 1.43,28
22 Douwe de Jong Marum 1.44,02
23 Gerard Halsema Roden 1.44,30
24 Klaas Johan Roffel Leek 1.45,21
25 Boris Fenneman Slochteren 1.46,50
26 Siemen van der Meulen Roden 1.46,51
27 Henk Depenbrock Zuidhorn 1.47,07
28 Arjan de Vries Tolbert 1.47,14
29 Eddi Ottens Winde 1.47,54
30 Rob Libbers Groningen 1.48,31
31 Stoffer Havinga Thesinge 1.48,55
32 Hans de Koning Leek 1.51,47
33 Yde Haarsma Sneek 1.54,09
34 Arend Jan Zwarteveen Zuidhorn 1.54,09
35 Erwin van der Zwaag Zuidhorn 1.54,09
36 Henk Meijer Roden 1.56,52
37 Wiebe Kootstra Burgum 1.59,04
38 Leo van der Meer Harkema 2.01,00
39 Herman van der Donk Grootegast 2.04,39
40 Bert Rekker Tolbert 2.04,49
41 Arnold Bloem Marum 2.08,33
42 Wietze Jonker Luxwoude 2.11,42
43 Jacob Visser Heerenveen n.f.
44 Bauke Jansen Marum -

Laatste update: 07-01-2018 14:15