Nieuwjaarsloop De Wilp

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

HOOFDSPONSOREN: Aquasoft BV (Siegerswoude: Watersystems - voor regenwaterzacht water) AA-drink (De sportieve dorstlesser) Albert Heijn (Marum) Tjibbe van der Lei (De Wilp: Las- en constructiewerken) DB Betonwerken (Surhuisterveen) Kok Wonen en Slapen (De Wilp) Vestron ICT (De Wilp) Club van 25 (Supportersvereniging Steunt de Boys) A Veenstra Bouwmaterialen (Siegerswoude) Parts-4-All Fietsen (De Wilp) Frieslandreclame (Burgum) STERSPONSOREN: Garage Woldman (De Wilp) Supertrans (De Wilp) Garage Kloosterman (De Wilp: Opel Service) Variant Schildersbedrijf (De Wilp) K.G. van Smeden (Sport)fysiotherapeut (Marum) Buurtzorg De Wilp - Zevenhuizen Van Breden Diervoeders (De Wilp) D-Count Administratie (Marum) Schildersbedrijf J. Varwijk (De Wilp) Apotheek Marum Kok trekharmonica & accordeonspecialist MarsWorx (De Wilp)
Uitslagen 2020 PDF Afdrukken E-mail
zaterdag, 05 januari 2019 00:00

Resultaten in Chronotrack

800 Meter - Meisjes t/m 8 jaar:

1 Nina van der Veen Zevenhuizen 3,38
2 Norah Kerstholt Smilde 3,42
3 Amerens de Jong De Wilp 4,07
4 Leanne Meijer Tolbert 4,47
5 Karlijn Meijer Tolbert 4,48
6 Mirthe Hut De Wilp 4,54
7 Xaël Bos Doezum 5,09
8 Latycha Helmholt De Wilp 6,25

1600 Meter - Meisjes 9 t/m 11 jaar:

1 Anise Stienstra De Wilp 7,11
2 Kayla van Houten Opende 8,21

2400 Meter - Meisjes 12 t/m 13 jaar:

1 Nynke Oosterloo Zevenhuizen 11,11

5 KM - Meisjes 14 t/m 16 jaar:

1 Isabel Prak Assen 24,51
2 Anise Stienstra De Wilp 27,47
3 Lara Donker De Wilp 27,51
4 Aïcha Donker De Wilp 30,19
5 Grietje Hulshof Marum 32,29
6 Hilko Kooistra Leek 34,08
7 Christa de Vries Jonkersvaart 39,56
8 Danicia Malawau Marum 39,56

5 KM - Dames

1 Rianne Harmsen Drachten 20,31
2 Paula Brink Assen 21,57
3 Aniek Steenhuizen Assen 22,42
4 Gwenda van der Vaart Groningen 23,49
5 Gea Hut Leek 23,55
6 Leanne Prins Leek 25,00
7 Petra Wieringa Sneek 25,24
8 Femke Tekstra Tolbert 25,53
9 Nynke Bouma Marum 25,54
10 Anouk Tjoelker Doezum 26,01
11 Ingrid Bron Marum 26,17
12 Marjan Vink Warffum 26,27
13 Margo van Mourik De Wilp 26,28
14 Gerkina Doze Groningen 26,53
15 Nadine Oldewarris De Wilp 27,37
16 Annelee van der Zee De Wilp 27,57
17 Julia Meijer Leek 28,20
18 Jolanda Noppert Leeuwarden 28,38
19 Margreet Luimstra Harkema 28,52
20 Ella van der Berg Oosterwolde 28,55
21 Maaike Veenstra Oudega 28,56
22 Iris Oldewarris De Wilp 29,14
23 Tjitske Veenhuizen Zevenhuizen 29,18
24 Alie de Vries Harkema 30,00
25 Lusan van der Vaart Marum 30,01
26 Tjeetske de Vries De Wilp 30,17
27 Fardouw Oenema Nieuw Roden 30,21
28 Hedwig Faber De Wilp 30,52
29 Auktje Renkema Oldekerk 30,54
30 Lisanne Zijlstra De Wilp 30,59
31 Gonneke Teeuwen Marum 31,08
32 Dini Alma Bakkeveen 31,08
33 Boukje Boutjes Surhuisterveen 31,14
34 Jannie Seggelinck Zevenhuizen 31,21
35 Greetje Veltman Marum 31,33
36 Wijkje Visser Drachten 31,38
37 Louise Lankkeet Noordhorn 31,56
38 Dorine de Boer De Wilp 31,59
39 Fransien van der Ploeg Groningen 32,02
40 Gina Kamminga Zevenhuizen 32,05
41 Riemy van Dijk De Wilp 32,28
42 Anja Euwema Zuidhorn 33,30
43 Sanne Hoekstra Marum 33,58
44 Astrid Zijlstra Lekkum 34,04
45 Pia Kooistra Leek 34,11
46 Trieneke Teuben Zuidlaren 34,54
47 Laura Maring Oldekerk 35,58
48 Xandra Top Groningen 38,22
49 Wilma van der Heide Doezum DNF

10 KM - Dames:

1 Bertine de Vries Gasselte 39,50
2 Tine Zweers Grootegast 43,42
3 Erika Broekema Hoogkerk 44,07
4 Indra de Weert Marum 46,47
5 Hannie van der Veen Marum 48,28
6 Gea Boersema Zuidhorn 48,37
7 Ennita Kroes Frieschepalen 48,53
8 Marloes Prins Groningen 49,31
9 Nathalie Aleksaudrowilz Groningen 49,44
10 Marianne Hoekstra Zevenhuizen 49,58
11 Sara Meijer Zuidhorn 50,26
12 Jantine Meijer Tolbert 50,28
13 Marleen Gorter Grootegast 50,45
14 Esther Loonen De Wilp 51,02
15 Karin van Diest Leek 51,15
16 Ingrid Krooneman Groningen 51,39
17 Gonny Houtman Winsum 52,49
18 Sonja van den Berg Noordwijk 53,02
19 Janneke Mosselaar Surhuisterveen 53,41
20 Annemarieke de Vries De Wilp 53,47
21 Wietske Udding De Wilp 54,20
22 Elvira van Houten Opende 54,37
23 Antoinette Bos Bakkeveen 54,55
24 Ellie Mispelaar De Wilp 54,55
25 Els van der Zwaag Zuidhorn 55,23
26 Trienke Boltjes Surhuisterveen 55,28
27 Welmoed van den Berg Roden 55,33
28 Greetje Deuver Bakkeveen 56,18
29 Anny Ploeg Grootegast 56,28
30 Gina Boonstra Tolbert 56,53
31 Anna Hummel Zevenhuizen 56,53
32 Aileen de Vries Hoogkerk 57,42
33 Martine van Hooft Veghel 58,10
34 Arianne Nauta Leek 58,28
35 Geeske Helmholt Grootegast 59,08
36 Marjan Veldhuis Ureterp 59,24
37 Indeke van der Zee Marum 59,54
38 Nynke Elzinga Siegerswoude 59,55
39 Larisa Groenhof Wolvega 1.01,04
40 Vera Krikke Gorredijk 1.01,27
41 Mattie de Boer Appelscha 1.02,05
42 Stephanie Hoekstra Bakkeveen 1.05,09
43 Tjitske Hilbrands Heerenveen 1.05,48
44 Marieke Gorter-Aalfs Oldekerk 1.11,05

21,1 KM - Dames:

1 Marion Tuin Steenwijk 1.33,48
2 Leonie Meijer Roden 1.36,37
3 Hilda Broekhuizen Winsum 1.44,20
4 Annet Hoving Assen 1.52,22
5 Marit de Boer Bedum 1.53,33
6 Evelien Hoogendoorn Nieuw-Roden 1.56,43
7 Loes Kornhorn Kloosterburen 2.01,46
8 Tini Huisma Sebaldeburen 2.02,32
9 Bianca Poelman Marum 2.02,38
10 Anneloes van Dijk Almere 2.06,45

800 Meter - Jongens t/m 8 jaar:

1 Jorrit Riemeijer Nieuwe Pekela 3,05
2 Bernt Hut Waskemeer 3,07
3 Bas Borreman De Wilp 3,16
4 Robin van Houten Opende 3,21
5 Jannick Krans De Wilp 3,29
6 Jarne Ploeg De Wilp 3,36
7 Tom Wiersma De Wilp 3,41
8 Jelle Luimstra Siegerswoude 4,20
9 Harmen Stienstra De Wilp 4,26
10 Matthijs de Jong De Wilp 4,50
11 Sef Bos Doezum 5,40
12 Amin Pinkster Groningen 6,08
13 Sergio Helmholt De Wilp 7,50
14 Thijn Aardema Groningen DNF

1600 Meter - Jongens 9 t/m 11 jaar:

1 Sem Evers De Wilp 6,48
2 Ravi Wekker Groningen 7,04
3 Milan Kerstholt Smilde 7,20
4 Sven Dijkstra De Wilp 8,14

2400 Meter - Jongens 12 t/m 13 jaar:

1 Jarne Dotinga Norg 9,30
2 Justin Smit De Wilp 10,46

5 KM - Jongens 14 t/m 16 jaar:

1 Alec Rehwinkel Assen 21,06
2 Gerhard Hulshof Marum 22,36
3 Julian Prak Assen 23,15
4 Teun van Laar Groningen 24,10
5 Kevin Dieker Diemen 25,20
6 Guido van der Meer Harkem 26,56
7 Jasper Dieker Diemen 32,14
8 Jens Kooistra Leek 34,10
9 Jarne Ploeg De Wilp 51,17

5 KM - Heren:

1 RikJan Bathoorn Peize 16,46
2 Henri Veltman Bontebok 17,26
3 Jurre van der Vaart De Wilp 18,09
4 Jappie Doller Oosterwolde 19,30
5 Peter Koster Niebert 21,30
6 Klaas van de Veen Marum 21,56
7 Gerard Bezema Leek 23,37
8 Taeke van der Kaap Nuis 23,47
9 Klaas Algra Drachten 24,04
10 Fernando Bos Doezum 24,10
11 Bert Gierveld Assen 25,32
12 Stephan de Vries Marum 25,44
13 Johan Zwama De Wilp 25,46
14 Michiel Aruolli Assen 26,23
15 Erwin Bosma Drachten 26,58
16 Freerk de Vries Marum 27,10
17 Bennart Neef Siegerswoude 27,40
18 Robert Duursma De Wilp 27,45
19 Nico Huismans De Wilp 27,59
20 Jeffrey Pander Siegerswoude 28,02
21 Marcel Berendse De Wilp 28,12
22 Rik Otter De Wilp 28,20
23 Jelle de Boer Marum 28,32
24 Gilles Dierks Eelde 28,58
25 Teus Ruitenbeek Marum 28,58
26 Peter de Vis Peize 28,58
27 Ward Ruitenbeek Marum 28,58
28 Rense de Wind Boerakker 30,07
29 Jannes de Vries De Wilp 30,17
30 Gerke de Vries Jonkersvaart 30,39
31 Bram Klaassens De Wilp 31,24
32 Lammert van Dijk De Wilp 31,41
33 Klaas Duursma De Wilp 32,15
34 Gerry Wubs Marum 32,25
35 Jordi Roffel De Wilp 33,07
36 Bert Kamminga De Wilp 35,09
37 Quintin de Krijger Drachten DNF

10 KM - Heren:

1 Arnold Modderman Assen 34,54
2 Merwin Dollison Winschoten 35,44
3 Gerrit Pijpker Bakkeveen 35,54
4 Dorus Wolthekker Nietap 36,51
5 Rob de Graaf Hoogeveen 37,36
6 Rob de Vries Groningen 37,57
7 Simon Aardema Groningen 40,07
8 Adriaan Huisman Appelscha 40,11
9 Pieter Jan Kooi Loppersum 40,36
10 Daniel Bijsterveld Tolbert 42,31
11 Anne Jan Dijkhuis Groningen 42,57
12 Robin Elderman Groningen 43,07
13 Koen Janssen Groningen 43,07
14 Mattijs ter Horst Groningen 43,15
15 Luuk Beetstra Cadier en Keer 43,31
16 Jeroen Eefting Groningen 43,41
17 Gert ter Haar Groningen 43,52
18 Bert Wekema Nuis 44,16
19 Bob Boersema Zuidhorn 44,32
20 Robert Bijsterveld Tolbert 44,52
21 Herre van Brug Groningen 44,55
22 Hans Prak Assen 44,59
23 Johan Vonck Garnwerd 45,09
24 Robbin de Groot Marum 45,21
25 Jack van der Veen Zevenhuizen 45,24
26 Harry Dijkhuis Peize 45,27
27 Rense Veenstra Haren 45,28
28 Arno Kakkenberg Roden 45,29
29 Pierre Hakkesteegt Lucaswolde 45,54
30 Gertjan Rehwinkel Assen 46,18
31 Peter Hummel Zevenhuizen 46,22
32 Hendrik de Zwart Opende 46,28
33 Rinze Boonstra Marum 46,38
34 Simon Veen Marum 46,54
35 Rudy Telkamp Hoogezand 47,06
36 Marvin Koning Roden 47,15
37 Bennie de Boer Katlijk 47,18
38 Joas Treffers Zwolle 47,24
39 Kor de Boer Marum 47,26
40 Harry Koning Roden 47,33
41 Andy Klooster Groningen 47,40
42 Erwin van der Zwaag Zuidhorn 47,43
43 Jacob Beimers Marum 47,44
44 Ronald van der Vaart Haulerwijk 47,45
45 Gesinus Boer Niebert 47,58
46 Rik Tangerman Oldekerk 48,00
47 Teo Mulder Zevenhuizen 48,01
48 Menko Wieringa Tolbert 48,02
49 John van der Velde Tolbert 48,05
50 Hans Top Groningen 48,10
51 Gerrit Varwijk De Wilp 48,30
52 Paul Bosma Groningen 49,18
53 Henk Prins Tolbert 49,37
54 Jan van Dalen Bakkeveen 49,41
55 Eelco de Groot Assen 49,44
56 Taeke Boersma Grootegast 49,58
57 Harry van der Lei Tolbert 50,10
58 Jetse Bakker Assen 50,39
59 Sjouke Stoker Marum 50,47
60 Karel Kort Tolbert 50,50
61 Anne Bolhuis Grootegast 50,51
62 Johan Niemeijer De Wilp 51,06
63 Peter Hummel Sebaldeburen 51,10
64 Bernaldo v.d. Heide Zwagerbosch 51,17
65 Jelte de Wit Siegerswoude 51,43
66 Tjeerd Dirk Huizinga Grootegast 51,49
67 Jan van der Vaart De Wilp 52,02
68 Johannes v. Zandbergen Bakkeveen 52,10
69 Arjen Wobbes Marum 52,17
70 Vincent van der Veen Haulerwijk 52,17
71 Herman Popken Assen 52,42
72 Joop Hopmans Roden 52,43
73 Gertjan Zuidema Boerakker 52,56
74 Wim Pronk Drachten 52,57
75 Edwin Papjes Groningen 53,27
76 Gooitzen Tjoelker Sebaldeburen 53,37
77 Hans Jakobs De Wilp 53,42
78 Sipke van Til Leek 54,05
79 Rutger de Vos Assen 54,13
80 Gertjan Zijlstra Drachten 54,14
81 Marcel van Wijk Leek 54,33
82 Richard Rijnks Groningen 54,37
83 Jan Durk de Groot Burgum 54,49
84 Philip Pruim Eelde 54,51
85 Albert Berends Leek 55,05
86 Peter Kieneker De Wilp 55,18
87 Rins Herder Zuidhorn 55,22
88 Jan Piet Schotanus Twijzelerheide 55,41
89 Peter Vonck Sauwerd 55,46
90 Bert Kruizinga Grootegast 55,59
91 Hans Arling Siddeburen 56,36
92 Jan A. Schonewille Leek 56,50
93 Girbe Buist Sappemeer 56,53
94 Chris Slot Oosterwolde 57,00
95 Jack van Rozen Oosterwolde 57,01
96 Sebastian Wolters Roden 57,38
97 Aldwin van Hooft Veghel 58,10
98 Tjalle Hijlkema Groningen 58,32
99 Douwe Hijlkema Drachten 59,20
100 Kees de Vries Hoogezand 59,29
101 Reinder Tel Surhuizum 59,35
102 Wiebe Biesma Heerenveen 01.01,28
103 Reinder Louwes Haren 01.01,39
104 Harrie Maring Oldekerk 01.02,00
105 Adam Postema Nietap 01.02,05
106 Rob Holwerda Leek 01.02,54
107 Henk van Dijken Zevenhuizen 01.05,21
108 Kees Louwman Boerakker 01.08,00
109 Theo Haitsma Oldekerk 01.11,06
110 Richard Aalders Groningen DNF

21,1 KM - Heren:

1 Emile Nales Groningen 01.26,38
2 Peter Bon Baarn 01.26,41
3 Maarten de Jong Roden 01.27,10
4 Laurenz Boer Niekerk 01.28,59
5 Roelof de Groot Oldekerk 01.30,33
6 Paul Oude Vrielink Roden 01.31,14
7 Jan Albert van Laar Norg 01.35,01
8 Wouter van Laar Norg 01.37,08
9 Heero van der Veen Drachten 01.38,33
10 Luuk Kruizinga Aduard 01.39,37
11 Siebe de Vries Drachten 01.40,10
12 Arjan Tonnis De Wilp 01.40,32
13 Rienk de Vries Burgum 01.40,52
14 Wieger Zigterman Tolbert 01.41,07
15 Peter Wolters Nieuw Roden 01.41,19
16 Jan Horenga Sebaldeburen 01.41,53
17 Marco Tekstra Tolbert 01.43,07
18 Wouter Kuiper Marum 01.43,11
19 Arjan de Vries Tolbert 01.43,29
20 Lieuwe van der Berg Roden 01.43,58
21 Meine Hoitsma Kollum 01.44,12
22 Eddi Ottens Winde 01.44,18
23 Herben Haan Bedum 01.46,52
24 Anne Nico v.d. Vaart Marum 01.47,23
25 Duco Zijlstra Lekkum 01.47,27
26 Pieter Hijlkema Marum 01.47,35
27 Peter Reitsma Bolsward 01.48,44
28 Han Kornhorn Kloosterburen 01.48,57
29 Geert Bleeksma Leeuwarden 01.49,06
30 Andre de Jong Surhuisterveen 01.50,28
31 Jan Gert Elzinga Leek 01.52,46
32 Bart de Groot Leek 01.52,47
33 Dirk Boersma Buitenpost 01.53,11
34 Gerrit Jongstra Roden 01.54,05
35 Hans de Koning Leek 01.57,21
36 Dirk Hoekstra Frieschepalen 01.57,29
37 Siemen van der Meulen Roden 01.58,25
38 Aant Zuidema Grootegast 02.01,19
39 Bert Rekker Tolbert 02.02,38
40 Jan Vriend Tolbert 02.06,40
41 Ton van Meerten Almere 02.06,44
42 Pieter Cremer Gorredijk 02.11,40
43 Arnold Bloem Marum 02.12,37
44 Sietze Huizenga
Grootegast DNF

Laatste update: 05-01-2020 15:00